spokojnosť v bezpečí


Služby - montáž - servis                                0905 415 645 non-stop

Naša firma neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú požadované služby. Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní. Akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.


Garážové brány
Našou snahou je pre Vás dodať kvalitnú a spoľahlivú bránu, a pritom čo najmenej zaťažit Váš rozpočet. Naši skúsení pracovníci zabezpečia kompletný servis od zamerania brány po jej montáž a následne záručný a pozáručný servis. 
 
Ponúkame širokú škálu vzorov a štruktúr panelov brán, bohatý výber farieb, typov prelisov, pohony nadimenzované k rôznym veľkostiam brán, rozmery brán na mieru, integrované dvere, krátku dodaciu lehotu.
Bezpečnostné dvere

Vykonávame výmenu a montáž vchodových bezpečnostných dverí SK výroby (nie Čína!) a interiérových dverí (masívnych drevených, dverí fóliovaných i laminovaných dverí), ktoré Vám profesionálne namontujeme a osadíme. Využite naše služby, s kvalitou našej práce budete určite spokojní.

        Zameranie a nacenenie BEZPLATNE

        Servis NON-STOP  0905 415 645